Obvezni formularji

Če imate še kakšno vprašanje, mi pišite na elektronski naslov: bjan1@11sola.si.

Tukaj si boste lahko natisnili obe osnovni prijavnici:

• udeležba na angleškem poletnem taboru
    • odpade za letos
  • želim gostiti učitelja
    • odpade za letos

Prijavnico/i izpolnite, podpišite in jo/ju skenirano/i ali slikano/i s pametnim telefonom pošljite na elektronski naslov Barbare Jan (bjan1@11sola.si), z zadevo: angleški tabor, ime in priimek vašega otroka, razred najkasneje do 15. 5. 2020.

Če boste izkoristili možnost plačila v treh obrokih, je prvi obrok 18. 5. 2020, drugi 18. 6. in zadnji 18. 9. 2020, skupaj s prehrano. Če boste plačevali v enem obroku, morate plačati najkasneje do 18. 6. 2020. Enako plačujejo tudi družine gostiteljice, ki bodo dobile plačilo za gostujočega učitelja 14 dni po koncu tabora. Cena tabora bo obračunana na položnici za malico in kosilo. Kosilo (cena za otroke je 2,60 € in za gostujoče učitelje 3,38 €) boste plačali naknadno po položnici v septembru.

(Skupno 312 obiskov, današnjih obiskov 1)