Vsako leto je glavna tema na taboru druga. Konec letošnjega šolskega leta se nam obeta Our Wonderful World.  Otroci bodo raziskovali različne države, seznanjali se bodo z njihovimi prebivalci, njihovimi različnimi življenskimi stili, kulturo, običaji, hrano itd.

Skupina, v katero so vključeni starejši (13 in več – odvisno tudi od nivoja znanja) bo obravnavala temo z naslovom The Apprentice (pripravnik). Tema se nanaša na priljubljen resničnostni šov. Otroci bodo vsak dan morali opraviti neko dejavnost v nekem poslu, recimo kako turistično oživiti kraj, kako zaslužiti na bolšjem sejmu ali kako na neki dražbi uspešno prodati neko umetnino. Med dejavnostmi bodo tudi letos vključeni tudi pisanje CV in razgovor za službo.

(Skupno 250 obiskov, današnjih obiskov 1)