Spoštovani starši in dragi otroci.

POMEMBNO – Družine gostitljice poberete svoje učitelje v soboto pred začetkom tabora ob z nimi dogovorjenem času in kraju. V nedeljo imajo sestanek zaradi svoje organizacije. Koordinator/ica ob 10h, ostali ob 10.30. V nedeljo jih zato, prosim, pripeljite pred šolo. Po možnosti peš, da bodo vedeli, kako bodo prihajali v šolo med tednom.

• Vsi: V ponedeljek se začne tabor ob 8.30. Imeli ga bomo v učilnicah A105, A106, A107, A108, A109 in A101a (tam, kjer je vhod) na Lošci 1. Tam so na razpolago tudi omarice za copate, za katere otroci ne potrebujejo ključka.
  • Otroci počakajo pred vhodom v šolo, kjer jih bodo poklicali učitelji, ki so zadolženi za njih.
  • Jutranjega varstva ni organiziranega.
  • Otroci naj prvi dan prinesejo s sabo stare časopise, da jih bodo imeli za zaščito miz v času likovnih delavnic.
  • S sabo naj prinesejo tudi copate. Pisal ne potrebujejo, če pa hočejo, pa lahko prinesejo svojo puščico, ki so jo že navajeni, treba pa ni. Vse dobijo na taboru.
  • Za vsak slučaj bom na zid na podestu stopnic obeslila razpored skupin, da bodo vedeli, kateri otroci spadajo skupaj.
  • V ponedeljek vsako skupino čakajo športne aktivnosti v veliki telovadnici, zato naj pridejo otroci športno oblečeni. Enako velja za sredo.
  • Vsak dan bodo imeli odmor za kosilo od 12.00 do 13.00. Vodji šolske prehrane sem posredovala udeležence zaradi možnih alergij. Malice v času tabora ne bo, zato naj zajtrkujejo doma in si po potrebi prinesejo malico s sabo. S sabo naj nosijo tudi bidon z vodo – sladke pijače NE.
  • Tabor se dnevno zaključuje ob 16.00. Starši, pridite po otroke, če so vozači oziroma so premajhni, da bi smeli sami domov
  • V primeru, da starši želite, da otrok kak dan prej odide s tabora, mu morate napisati listek, ki ga mora otrok pokazati učitelju, ki je zadolžen zanj, oziroma meni – v času tabora bom delala v zbornici A118, da bom na razpolago. Cel teden bo na šoli še vedno tudi psihologinja Martina Kreča.
  • Zadnji dan bodo imeli predstavitev za staše v jedilnici šole, ki se bo začela ob 14.45. – Starši, vzemite si čas (dopust), če se da.

Še glavni poudarki:

• copati, stari časopisi za zaščito miz,
  • športna oprema v ponedeljk in sredo zaradi športnih aktivnosti,
  • dodatna malica, bidon z vodo,
  • opravičilo za primer predhodnega dnevnega odhoda s tabora,
  • pomembne ure:
    • zbor: 8.30 pred glavnim vhodom
    • začetek: 8.30
    • konec: 16.00.

Če koga še kaj zanima, mi naj napiše elektronsko sporočilo – bjan1@11sola.si. Odgovore na splošna vprašanja glede tabora bom posredovala vsem.

Lep pozdrav.

Barbara Jan

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)